מה זה Hybrid Cloud?

Hybrid Cloud

ענן היברידי הוא סביבת מחשוב המשלבת ענן ציבורי וענן פרטי בכך שהיא מאפשרת לשתף נתונים ואפליקציות ביניהם. כאשר הביקוש למחשוב ולעיבוד נתונים משתנה, מחשוב ענן היברידי נותן לעסקים את היכולת להרחיב בצורה חלקה את תשתיות המקומית שלהם לענן הציבורי כדי לטפל בכל עליה בביקוש במשאבים – מבלי לתת לצד שלישי גישה למלוא הנתונים שלהם.

ארגונים משיגים גמישות ואת כוחו של הענן הציבורי למשימות מחשוב בסיסיות ולא רגישות, תוך שמירה על יישומים ונתונים קריטיים בתשתית המקומית, בבטחה מאחורי חומת אש של החברה.

השימוש בענן היברידי לא רק מאפשר לחברות להגדיל את משאבי המחשוב, אלא גם מבטל את הצורך בהשקעת הון מאסיבית (הרחבת תשתיות מקומיות קניית שרתים, ציוד תקשרות וקדומה) כדי להתמודד עם פיקים בביקוש לטווח קצר, כמו גם כאשר העסק צריך לפנות משאבים מקומיים למידע או אפליקציות רגישים יותר. חברות ישלמו רק עבור משאבים בהם הם משתמשים באופן זמני במקום הצורך לרכוש, לתכנת ולתחזק משאבים וציוד נוספים שעשויים להישאר ללא שימוש לתקופה ארוכה בתשתית המקומית.

מחשוב ענן היברידי היא פלטפורמה אשר נהנת מכל העולמות, ומספקת את כל היתרונות של מחשוב ענן – גמישות, אלסטיות ויעילות בהוצאות – עם סיכון נמוך של חשיפה נתונים.

דילוג לתוכן